Jdi na obsah Jdi na menu
 


 INFO O STRÁNCE

Tahle stránka je věnována Odkazu dračích jezdců od Ch. Paoliniho. Odkaz dračích jezdců tvoří tři knihy Eragon,Eldest a Empire. Měli byste zde najít různé obrázky a informace ohledně filmu i knihy. V rubrice Vaše názory můžete psát co si myslíte o Eragonovi a v rubrice Teorie můžete zveřějňovat svoje vlastní teorie. Doufám, že se Vám tu bude líbit. A pokud by se Vám tu líbilo, můžete komentovat, nebo napsat do Návštěvní knihy co by jste tu vylepšili. Za každý příspěvek budu ráda :-))

A tady je moje ikonka :

A mám důvod pro radost, protože tu mám první spřátelené stránky :)) snad jich časem bude víc:-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dotaz

(Spartakus111, 2. 5. 2009 17:02)

prosím te cetla jsi brisingr jestli jo tak mi napis!

Oprava

(Marcel, 2. 5. 2009 16:47)

hele víš jak tam máš starověký jazyk tak Brisingr znamená dračí ohen!

Prosba :)

(šarik, 30. 5. 2007 16:49)

Ahoj..Víš byla bych ráda ale vůbec ti nechci poroučet kdybys čas od času přidala nějakej new článek na svůj blog (fantasystar.blog.cz)Já Eragona neviděla,věřim že to byl super filmík a teď tim lidi žijou jako pánem prstenů,ale tohle je takový moc jednotvárný..prostě kdo neviděl film bo nečet knihu nemá tady co dělat :( Ale jináč pěkný:)

Dobrý blog

(Queen, 15. 2. 2007 15:47)

Máš to pěkně přehledný,i když je toho tahy zatim málo,ale to se určitě napraví:-)

Jé, ahojky, moc hezká....

(Danča-Emma, 19. 12. 2006 8:33)

Ahojky, to jsem já. Hned se beru ikonku a zpřátelíme, chci se tě zeptat,jeslti nechceš zppřátelit můj web a ještě můj blog? http://miss-watson.estranky.cz- už je, ale jště mám http://emmadanielawatson.sblog.cz a http://emmadanielawatson.webz.cz - ten neni ještě komplet. ;o) Tak se měj,,.ppp