Jdi na obsah Jdi na menu
 


Film - můj názor

16. 12. 2006

Tak a je to tady. Jsou to teprve dva dny od té doby, kdy byla premiéra Eragona v českých kinech. Samozřejmě jsem si tu událost nemohla nechat ujít. Film měl skvělé počítačové efekty, strhující scény, ale chybělo mi tam to hlavní. A to děj, který je popisován v knize.Film mi připadal velmi zkrácený a některé informace v něm dočista chyběli a některé byli zkreslené. Například se tam vůbec neobjevila Katrina a  Murtagh tam byl jen v pár scénách. S obsazením jsem byla spokojená, až na pár drobností.Také mi připadalo, že Brom zemřel jinak, než je to v knize popisované. Myslím, že si měli nejprve přečíct Eragona a teprv potom natočit film.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eragon

(Míša, 23. 2. 2007 10:39)

Mno....můj názor na film je špatnej. Možná, že kdybych nečetla knihu, přišel by mi ten film o moc hezčí. Jinak mi příjde, že ten film není vůbec podle knihy a Eragon vypadá jako naprostý jelito. Možná je to hezkej kluk, ale ne Eragon. Prostě jsem čekala něco mnohem lepšího.

mmm

(Temná elfka, 19. 1. 2007 21:49)

Jo taky jsem tam našla pár chyb ve filmu:)taky by mohli zapracovat na těch hercích aby byli aspon trochu podobní postavám v knize!!!

nesouhlasím

(Tom, 17. 12. 2006 13:11)

film byl příšerný!nejoblíbenější kniha a nejhorší film jakej znám!Urgalové=plešatý chlápci,Aria zrzka,ale to sou jenom detaily to byhc byl ocotnej tolerovat,když ale Broma zabije Durza kterej se obětuje pro E. zácranu nebo když durza vyvolá ze země razaky,Solembum nezájem,Angelaje nějaká arabka a eragon projde alagaesii jako kdybi měla 20 metrů,Brom zabije razaka,když Aria tancuje Eragonovi ve snu a řika:já sem Aria elfská princezna tak to už sem myslel že blouznim.pak ale když eragon bojuje proti Durzovy ve vzducu protože Durza si vyvolá Draka z mrtvol neboo když Aria teoreticky řekne že chce s E. chodit=no comment!Bude¨teli to brát jako komedii nebo parodii na knížku tak se suprově pobavíte ale jsou to zbytečně vyhozený peníze jediný co se v tom filmu z knížkou shoduje jsou jména!příjemnou zábavu.
omlouvám se zapravopisné chybi ale na ty jsem ve svym rozčílení myslet nemohl!
napište mi svuj názor na film na skreho@seznam.cz